
Форма Ведмежа силіконова Stenson MH-3040 28см*23см*4см
99 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3040
+380 (96) 431-22-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики та опис
Основні
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 40 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для печива |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 230 мм |
Додаткові характеристики
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Stenson |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для пирога, Для бісквіта, Для кексу |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴