
Кришка скляна квадратна 28 см Biol КС280
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: КС280
+380 (96) 431-22-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадратна кришка скляна 28х7.7см з пластиковою ручкою Біол (КС280)
Опис:
Підходить для сковород-гриль БІОЛ, виготовлена з чеського жароміцного скла Kavalier Glass.
Характеристики:
| матеріал | жаростійке скло |
| форма | квадратна |
| матеріал ручки | пластик |
| отвір | немає |
| діаметр внутрішній | 28 см |
| висота | 7.7 см |
| вага | 1.09 кг |
| колір | прозорий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biol |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Колір | Прозорий |
| Тип | Кришка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴